Kontakt

Viljar Pärnpuu

Shell Määrdeainete
Eesti müügijuht

Tel +372 516 9850

viljar@jungent.eu

Camilla Themas

Shell Müügi- ja
turundusassistent

Tel +372 590 74616

camilla@jungent.eu

Merike Ametmaa

Baltikumi turunduskoordinaator

Tel +372 534 54365

merike.ametmaa@jungent.eu

Tarmo Klaar

Shell Määrdeainete tehniline
konsultant ja koolitaja

Tel +372 516 3317

tarmo.klaar@jungent.eu

Raul Tein

Shell Võtmekliendi müügijuht

Tel +372 508 1940

raul@jungent.eu

Tauno Hinno

Shell Põhja-Eesti müügijuht

Tel +372 503 0124

tauno@jungent.eu

Sandor Weinrauch

Shell Lõuna-Eesti müügijuht

Tel +372 515 4239

sandor@jungent.eu

Priit Pall

Shell Tartu lao juht

Tel +372 512 8296

priit.pall@jungent.eu

Jungent Estonia OÜ

Paldiski mnt 11, Tallinn

10137, Harjumaa, Eesti

Tel +372 666 3840

shell@jungent.eu

Vaata kaarti Google Maps’is

Shell ladu:

Tila küla, Tartu vald, Tartumaa

Vaata kaarti Google Maps’is